Doğan Demir Hukuk Bürosu

Hakkımızda

Hakkımızda

Doğan&Demir, 1997 yılında Av. Cuma Arif Demir ve Av. Suat Doğan tarafından kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana müvekkilleri lehine ortaya koyduğu etkin, farklı ve dinamik hukuki çözümlemeler ile hem müvekkilleri nezdinde hem de içinde bulunduğu hukuk camiası içinde kendine prestijli bir konum elde etmiş hukukun bir çok dalında hizmet veren saygın bir hukuk bürosudur.

Doğan&Demir, yalnızca iş hukuku alanında uzmanlaşmış avukatlardan oluşan iş hukuku departmanına sahip Türkiye’deki az sayıda hukuk bürolarından biridir. Büromuz çok sayıda şirkete bu alanda dava ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunun yanında işçi vekili olarak da yüzlerce davanın takibini gerçekleştirmektedir. Bu konuda bizi ileriye taşıyan işçi ve işveren vekilliği yapıyor olmamızın getirdiği avantajları dava ve dava öncesi süreçlerde iyi değerlendiriyor olmaktır. 

Kurucularımız Av. Cuma Arif Demir ve Av. Suat Doğan tarafından yaklaşık 15 senedir, İstanbul’da çok sayıda mahkemeye Adalet Bakanlığı İstanbul Bölge Bilirkişilik listesine kayıtlı olarak bilirkişilik hizmeti verilmektedir. 

Müvekkillerimize, ilaç, sigortacılık, kooperatif, tekstil, gıda, medya, otomotiv, hızlı tüketim ürünleri, kimyasal ürün, ambalaj ve plastik sanayi sektörleri başta gelmek üzere değişik iş ve ticaret sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip eder, bu sektörlerde sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinerek bilgilerimizi derinleştiririz. 

Dava, Danışmanlık, İhtiyari ve Zorunlu Arabuluculuk, Sigorta Tahkim ve İcra Departmanları olarak yapılanmış ve her departmanda alanında uzman ve deneyimli Avukatlar ile çalışarak bu şekilde müvekkilleri lehine daha etkin sonuçlar üretebilmeyi kendine ilke edinmiştir. Her daim müvekkilleri lehine etkin hukuki ve fiili sonuçlar elde etmek gayesiyle çalışan kurulduğu günden bugüne gerçekleştirdiği istikrarlı büyüme ivmesi ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Tüm çalışma alanlarımıza “Faaliyet Alanlarımız” butonu üzerinden ulaşabilirsiniz.