Doğan Demir Hukuk Bürosu

Arabuluculuk

Arabuluculuk

Doğan&Demir dava ekibinin, yurtiçinde ve yurtdışında faaliyette bulunan sektör lideri işletmelere, ihtilafların önlenmesi ve uyuşmazlıkların mahkemeye taşınmaksızın çözümlenmesini amaçlamak suretiyle hizmet vermek konusunda geniş tecrübesi bulunmaktadır. Avukatlarımız en avantajlı iş odaklı çözümleri bulmak amacıyla müvekkillerimiz adına dava açmak veya davalarda müvekkillerimizi savunmak, ya da arabuluculuk gibi alternatif çözüm yollarını kullanmak suretiyle müvekkillerimizle işbirliğinde bulunur.

Doğan&Demir, deneyimli avukatları ve Arabuluculuk Daire Başkanlığı’na kayıtlı arabulucuları aracılığıyla yerli ve yabancı müvekkillerini her türlü arabuluculuk ve sulh görüşmelerinde de büyük bir başarıyla temsil etmektedir.

Kurucu ortaklarımızdan Av. Cuma Arif Demir ve Av. Suat Doğan’ın Adalet Bakanlığı nezdinde kayıtlı arabulucu olmasına bağlı olarak, yabancılık unsuru içerenler de dahil olmak üzere, tarafların üzerinde serbestçe tasarruf edebilecekleri özel hukuk uyuşmazlıklarına ilişkin arabuluculuk hizmeti sunmaktayız.